Wizualizacje mebli tapicerowanych

 • W trakcie naszej działalności pojawiały się nie raz zapytania o wykonanie połączenia zdjęcia rzeczywistego z wnętrzem.  W ten sposób powstały poniższe wizualizacje mebli tapicerowanych. Opracowaliśmy metodę montażu zdjęcia wykonanego przez nas lub przez Klienta do zwizualizowanego pomieszczenia. Zaletą tego typu rozwiązania jest niezaprzeczalny fakt, że prezentowany produkt istnieje i nie jest to tylko wizja producenta czy sprzedawcy. Tego rodzaju montaż jest mocno wymagający ze względu na dopasowanie tak perspektywy jak i oświetlenia. Preferujemy oczywiście wykonanie zdjęć przez nas, ale wykorzystujemy też zdjęcia wykonane przez klienta pod warunkiem odpowiedniej jakości. Oprócz tego możemy też zwizualizować mebel jeśli nie mają Państwo fizycznie wykonanej bryły. Potrzebujemy do tego odpowiedni projekt z uwzględnieniem wielkości, kolorystyki faktury tkaniny. Dla stałych klientów oferujemy rabaty i wykonywanie prac w pierwszej kolejności.
 • Zdjęcia łóżek. Poniżej prezentujemy kilka montaży rzeczywistych zdjęć łóżek wmontowanych w wirtualne wnętrza.
 • wizualizacje_mebli_tapicerowanych-tapczan_zolto_czarny
  Wizualizacja mebli tapczanik tapicerowany w kolorze czarno żółtym
  wizualizacje_mebli-3d-lozko_kontynentalne_fioletowe
  Wizualizacja łóżka sypialnianego rozkładanego w kolorze fioletowym
 • Wizualizacja łóżka sypialnianego rozkładanego w kolorze fioletowymWizualizacja łóżka sypialnianego rozkładanego w kolorze fioletowymwizualizacje_mebli_3d-lozko_kontynentalne_brazowe
 • Wizualizacja łóżka kontynentalnego ze sterownikem elektrycznymwizualizacje_mebli_3d-lozko_sypialniane_niebieskie
 • Wizualizacja łóżka sypialnianegowizualizacje_mebli_tapicerowanych-lozko_kontynentalne_seledynowe
 • Wizualizacja łóżka kontynentalnegowizualizacje_mebli_tapicerowanych-lozko_sypialniane_szare
 • Wizualizacja łóżka kontynentalnego
  wizualizacje_mebli_tapicerowanych-tapczan_niebiesko_czarny
  Tapczanik tapicerowany w kolorze czarno niebieskim
  wizualizacje mebli tapicerowanych-lozko_kontynentalne_brazowe
  Wizualizacja łóżka kontynentalnego

wizualizacje mebli tapicerowanych

Na podstawie przesłanych zdjęć, rysunków, szkiców wykonujemy model w 3d i w zależności od potrzeb umieszczamy go na określonym przez Was tle lub w odpowiednio dobranym wnętrzu. Taka forma wizualizacji umożliwia w tani sposób przedstawienie jednego produktu w wielu odsłonach jak i wybarwieniach. Dzięki temu mogą Państwo sprawdzić jeszcze przed podjęciem decyzji o produkcji czy proponowana nowość wzbudzi oczekiwane zainteresowanie i czy przyniesie odpowiednie zyski. Wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę z dokumentacją na której możemy się oprzeć w trakcie modelowania, odpowiemy jak możemy wykonać dane dzieło i czy ta forma będzie dla Państwa odpowiednia. W zależności od stopnia skomplikowania często wykonujemy wstępny projekt aby określić przybliżone koszty. Nie bez znaczenia na ostateczną cenę  jest możliwość podjęcia stałej współpracy. Więc czekamy na zapytania to przecież nic nie kosztuje. Pozdrawiamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *