Wizualizacje 3d produktu

Wizualizacje mebli produktu jako alternatywa dla zdjęć. Zobacz nasze realizacje których celem jest takie wykonanie elementu aby klient oglądając go nie miał wątpliwości a wręcz był przekonany, że jest to zdjęcie. Dla najlepszego odzwierciedlenia w trakcie realizacji projektu prosimy o przekazanie możliwie największej ilości informacji takich jak wymiary, kolory, struktury, tekstury itp. Przewagą wizualizacji produktów nad tradycyjną sesją zdjęciową jest możliwość prezentacji produktów w różnych stron, w odmianach kolorystycznych, materiałowych, prezentacja w przekroju. Na podstawie jedynie szkicu lub rysunku możemy przygotować wizualizacje prezentacyjne pokazujące każdy nawet nierealny do wykonania w rzeczywistości pomysł istniejący tylko w wyobraźni projektanta. Poniżej prezentujemy kilka prac wykonanych głównie dla branży meblarskiej. Zapraszamy do stałej współpracy a ustalimy ceny na poziomie zadowalającym obie strony. Zobacz też nasze pełne wizualizacje. a także montaże zdjęć z wnętrzami wirtualnymi.
 1. Przykład przekroju materaca bonellowego, obłożonego z obu stron włókniną i matą z kokosa. Dodatkowo zastosowano piankę poliuretanową, wkładkę lateksową i z końskiego włosa. Całość osłania pokrowiec typu zima-lato wykonany z wełny owczej, bawełny i włókna klimatyzującego. Prezentowany materac jest jednym z wielu wykonanych na potrzeby serwisu www.
  wizualizacje mebli produktu 3d materac
  wizualizacje mebli produktu 3d materac bonelowy
 2. Przykład szafki łazienkowej z umywalką. Fronty lekko fazowane, lakierowane na wysoki połysk z uchwytami i nóżkami chromowanymi. Przykładowy  produkt jak wiele innych wykonany został na potrzeby kampanii reklamowej lokalnego producenta mebli.
  wizualizacja-3d-produktu-szafka-2
  wizualizacje mebli produktu szafka umywalkowa do łazienki
 3. Przykład regału obustronnie otwartego do dowolnego pomieszczenia mieszkalnego. Tak samo wykonany na potrzeby kampanii reklamowej lokalnego producenta mebli.
  wizualizacje mebli produktu regał obustronnie otwarty
  wizualizacje mebli produktu regał obustronnie otwarty
 4. Przykładowe wnętrze szafy dwudrzwiowej wyposażonej w drzwi przesuwne. Wnętrze niesymetryczne wyposażone w trzy półki z jednej strony i drążek z półką i szafką szufladową z drugiej strony. Jest to jedna z wielu brył wykonanych na potrzeby sklepu internetowego.
wizualizacje mebli produktu wnętrz szafy dwudrzwiowej
wizualizacje mebli produktu wnętrz szafy dwudrzwiowej
wizualizacje mebli produktu
Na podstawie przesłanych zdjęć, rysunków, szkiców wykonujemy model w 3d i w zależności od potrzeb umieszczamy go na określonym przez Was tle lub w odpowiednio dobranym wnętrzu. Taka forma wizualizacji umożliwia w tani sposób przedstawienie jednego produktu w wielu odsłonach jak i wybarwieniach. Dzięki temu mogą Państwo sprawdzić jeszcze przed podjęciem produkcji czy proponowana nowość wzbudzi oczekiwane zainteresowanie i czy przyniesie odpowiednie zyski. Wysyłając zapytanie na naszą skrzynkę z dokumentacją na której możemy się oprzeć w trakcie modelowania, odpowiemy jak możemy wykonać dane dzieło i czy ta forma będzie dla Państwa odpowiednia. W zależności od stopnia skomplikowania często wykonujemy wstępny projekt aby określić przybliżone koszty. Nie bez znaczenia na ostateczną cenę  jest możliwość podjęcia stałej współpracy. Więc wyślij zapytanie to przecież nic nie kosztuje. Pozdrawiamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *