KONTAKT – ZAPYTANIE – KALKULACJA

  • Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani testowym produktem, współpracą, wyceną zlecenia, czy innym produktem z naszej działalności prosimy o wypełnienie niniejszego formularza.Wypełnienie formularza nie jest równoważne ze złożeniem zamówienia.
    Ostateczna cena zostaje uzgodniona po otrzymaniu własciwego materiału. Podanie pełnych danych umożliwi nam szybkie przygotowanie i przesłanie do Państwa kalkulacji.

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

qrcode_h254
LIBRAstudio
23-400 Biłgoraj, Podlesie 22c
Jarosław Jachimek
tel: 600 236 472

e-mail:librastudio@librastudio.pl

  • LIBRAstudio specjalizuje się w studyjnej fotografii reklamowej, a zakres działania obejmuje: aranżowane sesje reklamowe, fotografia reklamową, zdjęcia stockowe, fotografie produktów (packshoty) odzieży, obuwia, biżuterii itd. do katalogów, folderów, broszur, kalendarzy, internetu. Od pewnego czasu poszerzyliśmy nasz ofertę o wizualizacje 3D. Przedstawione w niektórych przypadkach ceny mają wstępny charakter i pozwalają się zorientować się o jakich kwotach będziemy rozmawiać. Proszę pamiętać, że na ostateczną wartość usługi wpływa wiele różnorodnych czynników. Zapraszam do galerii gdzie znajdują się przykłady naszych prac.